Biz kimiz

Sezer; 01 Ekim 1993 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Üç kişilik çekirdek bir aileye sahiptir. İlkokul yıllarının bir döneminden sonrasını Enez ilçesinde tamamlamıştır. Lise öğrenimini de Keşan ilçesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini on sekiz mart Çanakkale üniversitesinde Ekonometri mezunu olarak tamamlamıştır.

Büşra; 06 Şubat 1995 tarihinde Edirne ilinin Keşan ilçesinde dünyaya gelmiştir. Üç kişilik çekirdek bir aileye sahiptir. İlkokul ve Lise öğrenimini Keşan ilçesinde tamamladı. Üniversite eğitimini İstanbul yeni yüzyıl üniversitesinde Ameliyathane Teknikeri olarak tamamladı.

Tanışma hikayemiz lise yıllarına dayanmaktadır. Daha sonra araya giren 10 yıllık bir zaman diliminden sonra Aşk tesadüfleri sever misali yollarımız tekrar kesişmiştir. En büyük hayalimiz Türkiye’yi dip bucak gezmek ve sonrasında Yurt dışında ömrümüzün yettiğince gezip anılar biriktirmektir. Gezip gördüğümüz yerleri ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşacağımız bir platform oluşturmak istedik adını da Gezen Tripod koyduk.

Milka
Milka

Ben Milka Anne ve Babamın tahminine göre haziran 2020 yılında dünyaya gelmişim ama benim doğum günüm Anne ve Babamın beni ailelerine kattıkları gün yani 20 eylül 2020 yılıdır. Babam beni 3 kardeşimle birlikte otluk bir alanda acı acı miyavlarken bulmuştur. Ne yazık ki küçük yaşta gözümün birini kaybettim. Bana sonsuz bir yuva olan annem ve babamla yaşamaktayım. En büyük hayalim ömrüm boyunca bütün yolculuklarında yanlarında olmak.